به خدمات چاپ سه بعدی پارت آیتک خوش آمدید!

پارت آیتک با بیش از یک دهه تجربه ، خدمات پرینت سه بعدی ترموپلاستیک  (FDM) و رزینی (SLA) را برای شما مشتریان عزیز با بهترین کیفیت انجام می دهد. توجه داشته باشید که برای سفارش پرینت سه بعدی  (3D Print) ، باید فایل سه بعدی قطعه مورد نظر خود را با پسوند STP یا STL موجود داشته باشید در غیر اینصورت مهندسان بخش مهندسی معکوس و طراحی محصول گروه پارت آیتک می توانند در تهیه فایل مورد نظر به شما کمک کنند. شما میتوانید در نمونه های چاپ شده پرینت سه بعدی را مشاهده کنید و چنانچه سفارش پرینت سه بعدی و یا سفارش طراحی سه بعدی دارید ثبت کنید. شبانه روزی و حتی در ایام تعطیلات به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

هزینه سفارش پرینت سه بعدی چقدر است؟

قیمت انجام پرینت سه بعدی از ارزان ترین تا گران ترین بستگی به عوامل مختلفی دارد، اما به طور کلی تعرفه خدمات پرینت سه بعدی بر اساس دو عامل اصلی محاسبه می شود، زمان پرینت و مقدار وزن مواد استفاده شده. فایل ارسالی شما به وسیله نرم افزار CURA یا نرم افزارهای اسلایسر دیگر ، بررسی شده  و زمان دقیق برای ساخت قطعه به همراه وزن مواد مصرف شده بدست می آید. سپس این زمان در قیمت پایه خدمات پرینت سه بعدی، ضرب شده و با هزینه وزنی مواد استفاده شده جمع می گردد تا هزینه نهایی برای مشتریان عزیز تعیین شود.

در نظر داشته باشید که گروه فنی مهندسی پارت آیتک خدمات پرینتر سه بعدی خود را با کیفیت بالا با قیمتی منصفانه در سایزها و ابعاد ساخت مختلف با مواد مصرفی متنوع برای شما مشتریان عزیز ارائه میدهد. شما دوستان عزیز به منظور مشاوره رایگان و ثبت سفارش می توانید با ما تماس بگیرید و فایل های خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایید.

نمونه های اجرایی از پرینتر سه بعدی

نمونه کار پرینت سه بعدی

در صورت نداشتن فایل سه بعدی چه باید کرد؟

در صورتی که مدل سه بعدی طراحی شده از قطعه خود ندارید مهندسان بخش مهندسی معکوس و طراحی محصول گروه پارت آیتک می توانند در تهیه فایل مورد نظر به شما کمک کنند.

برای سفارش پرینت چه باید کرد؟

باید فایل سه بعدی را برای ما ارسال کنید تا ما با بررسی آن فایل و شرایط پرینتی که مد نظر شما هست به شما قیمت را اعلام کنیم. توجه داشته باشید که برای سفارش پرینت سه بعدی  (3D Print) ، باید فایل سه بعدی قطعه مورد نظر خود را با پسوند STP یا STL موجود داشته باشید.

انواع پرینتر سه بعدی

خرید پرینتر سه بعدی صنعتی با هدف تولید قطعات فانکشنال و عملکردی از جنس پلیمرهای مهندسی

فروش مواد اولیه

فروش انواع فیلامنت از جنس‌های PLA ،ABS ،نایلون ،TPU ،PC ،POM و رزین‌های پرینتر سه‌بعدی

هزینه خدمات پرینتر سه بعدی

خدمات پرینت سه بعدی در ایران به صورت ساعتی محاسبه می گردد، در شرکت پارت آیتک هزینه خدمات چاپ سه بعدی بر اساس موارد زیر محاسبه و تعیین می گردد.

  • با توجه به جنس و وزن نوع ماده ی پرینت سه بعدی شده

در روش پرینت سه بعدی FDM  نوع مواد مصرفی در این تکنولوژی و همچنین هزینه مواد و وزن ماده مصرف شده یکی از پارامترهای مهم در محاسبه ی قیمت نهایی خدمات چاپ سه بعدی می باشد. عمده ترین ماده مورد استفاده در FDM جهت پرینت سه بعدی قطعات، PLA است که بسیار محبوب می باشد. قیمت این ماده برای یک کیلوگرم از مواد با کیفیت وارداتی در حال حاضر در حدود  550.000 تومان می باشد.

  • میزان ساپورت کار شده در قطعه برای مرحله پرداخت کاری

با توجه به پیچیدگی طرح وجود ساپورت در بسیاری از طرح ها اجتناب ناپذیر است. برخی از پرینتر سه بعدی توانایی کارکرد با دو نازل را داشته و این ویژگی را دارند که از یک نازل مواد PVA را خارج کرده و به عنوان ساپورت در پرینت سه بعدی قطعه استفاده کنند. ماده PVA یک ماده حلال در آب بوده و بعد از اتمام چاپ سه بعدی طرح به راحتی میتوان با شستشوی قطعه بوسیله آب ساپورت ها را از بین برد.

خدمات چاپ سه بعدی

ولی با توجه به بالا بودن قیمت خدمات پرینت سه بعدی چاپ مربوط به ساپورت PVA اغلب شرکت ها به ساپورت همجنس با قطعه پرینتی رضایت می دهند. با توجه به اینکه کندن ساپورت ها ممکن است برای برخی از قطعات زمان بر باشد، گاها ممکن است چندین ساعت برای کندن ساپورت ها از قطعه ی اصلی زمان لازم باشد. هم چنین برای پرداخت کاری بعد از پرینت محل های اتصال ساپورت ها به قطعه ی اصلی باید مدتی را صرف کرد که این زمان به شکل هندسی قطعه و ابعاد قطعه بستگی دارد.

پپیشنهاد ویژه : برای مشاهده انواع فیلامنت با بهترین کیفیت کلیک کنید .

  • زمان مورد نیاز برای پرینت، پرینت سه بعدی مدل

مدت زمان چاپ سه بعدی مدل به موارد مختلفی بستگی دارد. این موارد به صورت مستقیم بر روی کیفیت سطح پرینت سه بعدی و همچنین استحکام قطعه تاثیرگذار می باشد.

موارد موثر بر زمان پرینت سه بعدی

  • ضخامت لایه های چاپ سه بعدی شده
  • قطر نازل استفاده شده
  • سرعت پرینت سه بعدی قطعه
  • میزان درصد اینفیل قطعه
  • میزان پیچیدگی قطعه از لحاظ گسسته بودن قسمت های مختلف
  • کیفیت متریال مورد استفاده در پرینت سه بعدی

با توجه به موارد مذکور، شرکت پارت آیتک در تلاش است با کیفیت ترین و ارزان ترین خدمات پرینت سه بعدی را جهت ساخت قطعات و طرح های شما مشتریان گرامی در اختیارتان قرار دهد. در این شرکت، تمام قطعات پرداخت کاری می شوند و با کیفیت خوبی تحویل مشتری می گردند، هم چنین در صورت تمایل مشتری به کیفیت های خیلی خوب و یا عالی، با استفاده از لوازم و وسایل مخصوص کیفیت هایی در حد قطعه تزریق پلاستیک به مشتری داده می شود. همچنین به منظور درک بهتر طراحان از عوامل دخیل در قیمت خدمات پرینتر سه بعدی، نمونه ای از چگونگی محاسبه ی قیمت یک طرح در زیر بیان شده است.

قیمت نهایی = قیمت مواد مصرفی طرح + مدت زمان تولید قطعه بر حسب ساعت × 15.000 تومان

نمونه های اجرایی از پرینتر سه بعدی

مشتریان خدمات پرینت سه بعدی